Wszystkich, którzy w napięciu oczekują na ogłoszenie wyników konkursu jubileuszowego pragniemy poinformować, że Komisja Konkursowa zakończyła już swoją pracę.
Ocenie podlegało 60 prac. Zostały one zgrupowane w ramach następującego podziału:
Komisja miała niełatwe do wykonania zadanie, gdyż wszystkie prace okazały się wyjątkowe i widać w nich było ogromne zaangażowanie autorów.
Jednocześnie pragniemy poinformować, iż – Decyzją Rady Generalnej – nastąpiła organizacyjna zmiana dotycząca ceremonii wręczenia nagród.
Laureaci otrzymają nagrody podczas jubileuszowych ceremonii lokalnych w miejscowościach, z których nadesłano prace, zgodnie z kalendarium widocznym na stronie www.stulecieosb.pl
Ostatecznie zostały przyznane następujące miejsca i wyróżnienia:
Przedszkola
I m-ce – Przedszkole w Ekwadorze
II m-ce – Przedszkole im. Matki Jadwigi Kuleszy w Gdańsku, grupa 5 – latków.
III m-ce – Przedszkole Niepubliczne „Antoninek” w Borkowicach
Szkoła Podstawowa kl. I – III
I m-ce – Filip Kruszyński – kl. II b Szkoła Podstawowa Nr 4- Kwidzyn
II m-ce – Wojciech Ślusarczyk – kl. III a Szkoła Podstawowa – Borkowice
III m-ce – Wiktoria Szlendak – kl. II a Szkoła Podstawowa Nr 10 – Puławy
Szkoła Podstawowa kl. IV – VI
I m-ce – Zuzanna Suszek – kl. VI b Szkoła Podstawowa Nr 10 Puławy
I m-ce – Ekwador
II m-ce – Zuzanna Patyna – kl. IV – Szkoła Podstawowa w Borkowicach
III m-ce – Wiktoria Sykuła – kl. V Szkoła Podstawowa w Borkowicach
wyróżnienie: Gabriela Wicha – kl. IV b Szkoła Podstawowa Nr 10 – Puławy
wyróżnienie: Marcin Włodarczyk i Maciej Włodarczyk kl. III i IV Szkoła Podstawowa – Borkowice
Szkoła Specjalna
I m-ce – Filip Zabiegły – Ośrodek Wychowawczy im. Klary Staszczak – Puławy
II m-ce – Michał Kazanowski – Ośrodek Wychowawczy im. Klary Staszczak – Puławy lat 17
III m-ce – Szkoła Specjalna Przyspasabiająca do Pracy w Puławach
Dorośli
I m-ce – Teresa Orłowska – Końskowola
II m-ce – Alicja Oleśkiewicz – Młynki
III m-ce – Emilia Sanecka – Końskowola
wyróżnienie: – Jan Kozioł – Skowieszyn
GRATULUJEMY I ZAPRASZAMY DO GALERII!!!